TOKAT YILDIZI
ŞİRKET PROFİLİ
Vizyonumuz
Zamana saygılı olma bilinci ile kendimizi sürekli yenileyerek, yurtiçi ve yurtdışı yolcu taşımacılığında müşterilerimizin ilk tercih ettiği firma olmaktır.

Misyonumuz
Tüm çalışanlarımız ile takım felsefesini benimseyerek;
Profesyonel, Güvenli, Huzurlu, Müşteri beklentilerini tam olarak karşılamış, bir ortam yaratmak ve bununda sürekliliğini sağlamaktır.

Kalite Politikamız Yurtiçi ve uluslar arası otobüs işletmeciliği sektöründe önder olabilmek ve müşterilerimizin memnuniyetinin devamlılığını sağlamak için; Kalite Yönetim Sistemini sürekli geliştirmek ve kaliteden ödün vermemek KALİTE POLİTİKAMIZDIR

Faaliyet Alanımız
Yurtiçi ve Yurtdışı otobüs işletmeciliği ve yolcu taşımacılığıdır. Belgelerimiz ve İzinlerimiz;


Şirket Tanıtımı
Yurtiçi ve Yurtdışı otobüs işletmeciliği ve yolcu taşımacılığı yapan şirketimiz TOKAT merkezli kurulmuş olup, İstanbul, Trabzon, Rize, Hopa, Sivas, Kayseri, Aksaray, Konya, Isparta, Burdur, Fetiye,malatya,elazıg,bingöl,muş,bitlis,Tatvan bölgelerine karşılıklı seferler düzenlemektedir. Bunun yanında, Trabzon'dan sivasa, van, Trabzon, Amasya, Dalaman, ortaca seferleri, otacadan samsuna, SİVAS SAMSUN her saat seferleri düzenlemektedir.

Şirketimiz sektöründe pek çok yenilikleri sektöre kazırırken sektörel dernekler, kuruluşlar ve çalışmalara her zaman öncülük etmiştir.

Şirketimiz şu a İkinci kuşak tarafından yönetilmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını her gün geliştirmektedir.