Yıldız Club Card

YILDIZ Club Card"la Kazançlı Yolculuklar....

Seyahatlerinde firmamızı tercih eden yolcularımıza çeşitli avantajlar sunmak üzere Tokat Yıldızı Turizm, Yıldız ClubCard üyelik programını başlatmıştır.

Yıldız ClubCard üyeliği ücretsizdir. Yıldız Turizm"in hizmette mükemmeli arayan anlayışının son halkası olan Yıldız ClubCard, sizi yolculuk avantajları dünyasına davet ediyor. Seyahat ettikçe kazandıran Yıldız ClubCard"la yolculuklar artık çok daha ekonomik olacak...

Yıldız ClubCard Üyesi Olmak Çok Kolay!

Tokat Yıldızı Turizm Yıldız ClubCard üyesi olmak istiyorsanız yapacağınız işlem çok basit. Size en yakın Tokat Yıldızı Turizm Yıldız ClubCard başvuru noktasına giderek veya buradan online başvuru formunu doldurarak üye olabilirsiniz.

Yıldız ClubCard üyeliği ile başlayan avantajlarınızın ilk adımında gerçekleştirdiğiniz her seyahatin ardından YıldızPuan kazanacak; biriken puanlarınız karşılığı ücretsiz yolculuk hakkı elde edeceksiniz. 1 YıldızPuan = 1 YTL`dir.

Yıldız ClubCard seyahat edilen güzergâhın ücretinin %7`sinin YıldızPuan olarak biriktirildiği ve biriken bu puanlarla ücretsiz seyahat etme imkânı sağlayan müşteri kartıdır.

Kişiye özel olan Yıldız ClubCard`ta biriken puanlarla ücretsiz seyahat etme hakkı yalnızca kart sahibine aittir.

Kazanılan her bir YILDIZPuan"ın kazanıldığı tarihten itibaren kullanım süresi 365 gündür. 365 günlük kullanım süresi içinde kullanılmayan puanlar hesaplamaya dahil edilmez ve sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.

Bu Site Alt Yapısı İle Hazırlanmıştır
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nıinceleyebilirsiniz.